| drussy a întrebat:

O intrebare pentru fete! CE parere aveti despre baietii din formatia 1. D (one direction)? Daca va place unul dintre ei spuneti care si argumentati-va raspunsul! Cel mai tare primeste

Răspuns Câştigător
| GeorgiiGrz a răspuns:

Baietii din 1D sunt toti frumosi, arata bine, plus ca si canta minunat. Mie, sincer, imi plac melodiile lor; sunt apropiate varstei mele. Imi place foarte mult de Harry happy. Are parul cret, ochii verzi si un zambet de te da peste cap. Luis, e si el dragut, avand in vedere ca am o slabiciune pentru baietii cu ochi albastri. Poate vor fi multe comentarii gen "Baietii din 1D sunt cocalari, gay, poponari..." Eu consider ca fiecare are dreptul de a-si exprima parerea. Sunt pro 1D! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt gay.naşpa.jalnici.
5 hipsteri penali şi efeminaţi apreciaţi de mimoze în călduri.