| george4fun27 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Ce va place fizic la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Muschii, abdomenul. Sa fie curati sa se ingrijeasca. Sa nu miroasa, decat a parfum si spraiwinking. Sa arate bine.

10 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Mai putin inalt ca fata ochii verzi caprui albastri si parul negru fara suvite verzi sau rosii sau galbene sau prostii de astea ...sa fie curat hainele calcate sa nu fie niste jerpelituri aruncate. unghiile curate

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

UN baiat, trebuie sa fie bine facut, solid.sa reprezinte intr'un kuvant "barbatia". trebuie sa fie dragut si la fata, si foarte ingrijit.in mare, cam asa este un baiat pe plakul meuhappy.

| Buttercup30 a răspuns:

Sa aiba fund bombat,lucrat la sala,creol, 1, 80, buze groase

| Mihaela_5801 a răspuns:

Daca nu-mi plac unghiile la baiat nici nu ma intilnesc cu el!

| xCapsunica a răspuns:

Trebuie sa fie mai inalt decat mine, dragut, sa aiba grija de el(adica sa-si faca dus, sa se spele pe dinti happy ), sa se dea cu parfum... Mai multe.

| Princess_6312 a răspuns:

Cum arata, si sa aiba si el niste muschi.

| X_3049 a răspuns:

Nu am o tipologie anume desi si eu as punea spune usor:sa aiba inaltimea peste 1.75m neaparat,sa nu fie nici prea prea si foarte foarte cand vine vorba de aspectul corpului,sa aiba mainile ingrijite,dantura frumoasa=>zambet frumos,sa aiba niste brate care sa ma dea pe spate(si nu ma refer neaparat de a fi pline de muschi:-s)sa se imbrace cu bun gust si prefer destul de simplu,sa aiba buze nici foarte groase nici mult prea subtiri,ochii albastri(am o slabiciune pentru ochii albastri), parul brunet, blond sau saten.Sunt mult prea multe genuri si oricum poate sa le aibe pe toate cele mentionate mai sus daca caracterul lui este la pamant si nu are pic de culturahappy

| lalaa_3346 a răspuns:

Nu-í neaparat de muschi.sa fie mai inaltutz si slabutz sa arate binisor la corp nu saí atarne slaninutza.sa nu aiba parul scurt asa putin mai mare nici chiar plete.hee hee.sa vorbeasca frumos sa nu miroase a transpiratie.sa nu fie tare in gura cand e de fata cu prietenii lui.sa-si alinte prietena si ar mai fi cateva...

| Roxiii_1778 a răspuns:

Intrebarea corecta era "Ce nu ne place"laughing...