| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Ce va place la un baiat?

11 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Sufletul, respectul si comportamentul.

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Simtul umorului. Fetele adora calitatea asta...

| sophieLY a răspuns:

Bună!
Ştii genul ăla de băiat care se ştie comporta frumos cu fetele şi nu îşi face iubita geloasă cu alte fete, ci le face pe celelalte geloase cu iubita lui? Nu a spus nimeni că aspectul fizic nu contează. Dacă arăţi bine, înseamnă că eşti îngrijit.
Pa pa!

| daηă a răspuns:

Personalitatea e cea mai importantă.

| StefaniaM a răspuns:

Sa fie funny si simpatic [si sa nu fie tigan, bineînteles]

| ๖ClaSSic a răspuns:

În primul rând, fiecare fată e diferită și presupun că știi asta, deci îți voi spune părerea mea personală: să fie el însuși. Dar dacă a fi el însuși înseamnă a se da "swag"-er sau a se îmbraca ca un cocalar cu pantalonii atârnați până la genunchi... nici nu se merită discutat oh go on Nu am așteptări de la el să-mi scrie non-stop mesaje de noapte bună, să mă alinte sau să-mi cumpere cadouri... Vreau doar să mă facă să zâmbesc prin simpla lui prezență și să simt că ține sincer la mine. As putea aminti si de sinceritate, dar asta e deja lux laughing.
Oricum, simțul umorului e inevitabil big grin Și pana la urma thinking cred că asta îmi place cel mai mult la un băiat - să mă facă să râd laughing.

| JustMe6378962 a răspuns:

Sa fie de treaba, sa fie dragut cu tine si sa fie cat de cat dragut.

| girl00 a răspuns:

big grin sa fie amabilbatting eyelashes sa aiba un suflet bun, sa ma inteleaga si sa ma respecte happy

| Paula012 a răspuns:

Dragostea fata de fata

| cami13 a răspuns:

Mie imi place la un baiat comportamentul, nu imi plac baietii "cuminti" adica sa nu fie retrasi, timizi, imi plac baietii tupeisti dar sa stie sa se comoprte cu o fata... imi plac ochii, zambetul, ma uit si dupa freza laughing aaaa... Si imi plac baietii cu simtul umoruluiwinking Cam multe nu? laughing big grin

| ellamary a răspuns:

Pai ..sa se comporte frumos cu o fata adica sa nu fie genul de baiat care sa se creada "Dumnezeu", glumet (dar nu cu glume proaste), sa fie sufletist, respectos ..si comportamentul in sine..adica sa il aiba pe vino-n coa...