| steamy a întrebat:

Intrebare pentru fete. cel mai bun raspuns are funda!
daca un baiat(care va e simpatic) var musca de obraz.cum ati reactiona si pentru voi ce inseamna lucrul asta?

Răspuns Câştigător
| djcrazyroxxy a răspuns:

Pai inseamna ca te iubeste.love struck si n-ar trebui sa reactionezi ca disperatele.adica sa spui gen :"te ia dracu...vai ce tio iei" chestii din astea ar trebui sa fii tu insuti si mai ales daca iti este simpatic ar fi inceputul unei noi relatiilove struck
bafta!love struck
fundita?

4 răspunsuri:
| djcrazyroxxy a răspuns:

Pai inseamna ca te iubeste.love struck si n-ar trebui sa reactionezi ca disperatele.adica sa spui gen :"te ia dracu...vai ce tio iei" chestii din astea ar trebui sa fii tu insuti si mai ales daca iti este simpatic ar fi inceputul unei noi relatiilove struck
bafta!love struck
fundita?big grin:X

| djcrazyroxxy a răspuns:

Pai inseamna ca te iubeste.love struck si n-ar trebui sa reactionezi ca disperatele.adica sa spui gen :"te ia dracu...vai ce tio iei" chestii din astea ar trebui sa fii tu insuti si mai ales daca iti este simpatic ar fi inceputul unei noi relatiilove struck
bafta!love struck
funda?big grin:X

| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai depinde daca il plac si daca da as inkerka sa fiu dura cu el si krek ca ar insemna ca ma place sau tine la mine

| Alina_4145 a răspuns:

Las lovi peste obraz
sau las imbala