| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Fetelor,cum arata baiatul perfect dupa parerea voastra? Si cum trebuie sa se comporte?

5 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

1.Fetele de proasta calitate prefera baieti cu tupeu care sa vorbeasca vulgar, sa nu aiba bun simt si sa faca sex salbatic cu ele.(fetele de cartier)
In schimb mai exista o categorie de barbati preferata de femeile de proasta calitate.Aici ar intra barbatii care sunt usor de manevrat si care nu au personalitate dar care care trebuie sa aduca bani multi in casa.In aceasta situatie se poate vorbi de țațe sau dive de oras care apreciaza barbatii doar pe baza statusului lor social si financiar si aici putem vorbi de femei materialiste.
2. Fetele de buna calitate vor prefera barbati asemenea lor:sa fie cu bun simt, bine educati, sa stie cum sa vorbeasca cu o femeie si sa-i respecte dorintele si trasaturile de personalitate.Aceasta categorie de fete cauta barbati cu care sa se completeze foarte bine.
In aceste relatii reciprocitatea e foarte importanta, fiecare partener trebuie sa accepte calitatile si defectele celuilalt.
Ca si calitati acceptate de aceste fete:barbatul sa fie amuzant, sa fie bun in cultura generala sau indemanos la orice treburi casnice(tamplarie, instalatii, gatit).

| helpforyou a răspuns:

Fiecare față are alte criterii de apreciere. La fel cum și bărbații sunt diferiți în aprecierea fetelor.
Nu o să-ți găsești aici perechea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce tip de bărbat este DORIT de SUTE de femei ca

- avocate care LEȘINĂ după el

- doctorițe care cad pe jos în fața lui

- notărițe care rămân MUTE în fața lui

- femei de afaceri care TREMURĂ de emoții în fața lui

- profesoare care LEȘINĂ de emoție în fața lui și NU mai pot vorbi

- studente tinere și frumoase care aproape PLÂNG că NU le bagă în seamă bărbatul ăsta

- femei cu MULȚI BANI de la câteva sute de mii de euro din vânzări de terenuri de lângă București care sunt singure și vor să se MĂRITE cu un bărbat ca ăsta

- femei născute și crescute în centrul Bucureștiului cu - PIAN ÎN CASĂ - care vor să se MĂRITE cu un bărbat ca ăsta după ce au făcut facultatea și lucrează undeva

Cam EXACT ca ăsta arată un bărbat DORIT de femeile de care am scris.

https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2021/09/politist-sb.jpg

| Hypefox a răspuns:

Sa facă mancare, curățenie, adică clar sa ma ajute, nu sa stea cu sula in mână... Pe lângă respect, iubire, comunicare...etc
Intim sa ne contopim, sa ne mâncam unul pe altul sau cel puțin sa simt ca, doar cu o privire ma mănâncă toată laughing
Daca toate-s bune si băiat de casa ca nu înșală si ma iubește, asta e perfect.

| Andra4862 a răspuns:

Eu sunt mai criticăwinking. Să se comporte frumos, să fie respectuos, dacă faci sex cu el și îi zici ca te doare să se oprească etc.