| felix24 a întrebat:

Intrebare pentru fete... cum credeti voi ca arata baiatul perfect? plz vr cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Dificila intrebare. Fizic nu as avea multe preferinte, as vrea sa fie mai intalt ca mine ( tinand cont ca eu sunt scunda nu ar fi prea dificil ) si sa nu aiba parul prea scurt. Eventual mi-ar mai placea sa fie si rock-er ( bien de fapt e o conditie de baza dar sa trecem peste)

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu cauta ca nu exista perfectiune!

| Rebeccadamia a răspuns:

Pentru mine, baiatul perfect este iubitul meu, evident...Deci este brunet, cu ochi caprui, are cam 1.75 inaltime, gropite in obraji, este masliniu la ten, este barbatul perfect, de care m-am indragostit acum 2 ani, si de care continui sa fiu indragostita pana in ziua de azi, si foarte foarte fericita! Te pup

| BlaBlaa a răspuns:

Baiatul perfect e diferit pentru fiecare fata. nu trebuie sa arati "perfect" (nici nu exista, oricine are defecte) pentru a fi placut sau chiar iubit. fii tu insuti, cine te place te place pentru cum esti cu adevarat, nu pentru ca vrei sa fii "wannabe", adica sa te prefaci ca esti altfel.

| byanca1999 a răspuns:

Nu exista baiatul perfect... fetelor le plac baieti care le iubesc, ei nu trebuie sa arete bine