| anonim_4396 a întrebat:

INtrebare mai ales pentru fete:CUm recunoasteti voi un baiat timid si linistit(adica nu fumeaza nu se da in spectacol etc etc etc)

2 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Timiditatea nu este deloc un lucru bun, parerea mea. Timiditatea te poate priva de a-ti crea anumite relatii cu oamenii din jur, dar mai ales te poate indeparta de fete. In cel mai rau caz te poate apropia de fete initial, pentru ca apoi sa fie factorul determinant pentru care vei fi parasit.
Foarte multe fete cauta baieti mai linistiti, mai timizi, cu care spera sa poata avea ceva special fara a-si face probleme ca ei vor agata vreuna ori de cate ori ies cu baietii. Insa timiditatea excesiva te poate "ajuta" sa ramai si fara aceste fete, pentru ca ele nu vor incerca la nesfarsit sa te convinga sa le fii partener.

| 1000bodies a răspuns:

Pai dupa cum vorbeste. Daca injura tot timpul si spune tot felul de tampenii.pai atunci e clar. Nu stiu, asta-i parerea mea.