| InDaMix a întrebat:

Intrebare pentru fete.Cum v-ar placea sa arate un baiat 14-15 ani.(pe dinafara )freza haine etc.

2 răspunsuri:
| BambiSd a răspuns:

Inalt.
Slab.
Putin musculos, sa nu fie aschie.
Culoarea parului poate sa fie oricum.
Freza.acum se poarta foarte mult crestele. N-as prefera sa fie cum si-o fac unii de zici ca sunt "cocosi".
Ochi albastri (mor dupa ochii albastrii) dar pana la urma pot sa fie si orice alta culoare.
Si la haine, cum ii place lui si cum se simte comod. Poate sa poarte orice atata timp cat ii sta si bine evident. happy

| AndreiLTX a răspuns:

Pana la urma putin creier iti trebuie,,, mai mult sa vorbesti cu ea.si ai grija si acolo.despre ce vorbesti.