| DaianaSweeT a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum vi se pare un baiat care incearca sa vorbeasca cu voi pe fb? Nu il cunoasteti, nu va cunoaste

7 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Un baiat ok care vrea sa faca cunostinta cu tine pentru ca i se pari simpatica.

| mona a răspuns:

Mi se pare doar curios si probabil cum vorbeste cu tine asa face si cu altele

| NimenixD a răspuns:

Un băiat îndrăzneţ laughing

| Doηηa a răspuns:

Așa am fost și eu sceptică la început,iar după ce i-am studiat profilul,ne-am cunoscut destul și am văzut că nu e un oricine,are o școală, o facultate și o profesie.Îmi aduce mereu zâmbetul pe buze, este foarte educat, foarte înțelegător, foarte frumos nu mă mai satur de el deloc!

| pinkpumpkin a răspuns:

Poate ai noroc si e un tip ok, dar poate ai ghinion si o fi vreun no-lifer sau poate si mai rau...asta e parerea mea despre ceea ce se intampla pe retelele de socializare!
Bafta!

| simplu0 a răspuns:

Pai daca doreste sa faca cunostinta cu mine e ok...asa am cunoscut eu multe persoane pe care acum le consider foarte apropiate. Chiar daca nu il cunosc, sau nu ma cunoaste fiecare merita o sansa sa o cunosti. big grin

| ριтιкσтh a răspuns:

Un baiat dornic de cunoscut noi persoane :3 am cunoscut multe persoane pe facebook :3 si imi sunt foarte apropiate!:3