| Smarandica a întrebat:

Ce lucru ti se pare cel mai injositor la un baiat? (intrebare pentru fete!)

Răspuns Câştigător
| mrrry a răspuns:

Sa nu stie sa respecte o fata(asta implicand si violenta, jignirile, folosirea femeii ca pe un obiect sexual si multe altele care duc la nerespectarea unei femei) {parerea mea}happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu fie spălat, să nu știe să se comporte în societate, respectul de sine, etc.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu fie spălat, să nu știe să se comporte în societate, respectul de sine, etc.
Pa, pa.

| juniper a răspuns:

Sa dea in fete, asta inseamna ca e un las, mai ales sa creada ca nu suntem sportive sau puternice.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Lipsa de respect mi se pare cel mai urat lucru sa nu stii sa respecti o femeie!

| Pisiii :x a răspuns:

Sa se creada mai buni ca noi.Insa daca le dai "o bucata" intre picioare lesina o saptamna laughing
Asa ca.

| arn64 a răspuns:

Nu mai jigni baietii cu intrebarile fat-o (sunt baiat tongue )

| Smarandica explică:

Era just o intrebare :* iar cum am zis. intrebarea era pentru fete nu pentru baieti waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vorbeasca injurios in prezenta unei fete, sa se ia la bataie.