| Bishopp a întrebat:

Intrebare pentru fete! Daca ati incercat sex oral, ce senzatie aveti? Ce simtiti in momentul actului, respectiv la ejaculare?

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nicio senzație

Răspuns utilizator avertizat
| whatevernvm a răspuns (pentru retarder):

Nu-ți iau pâinea de la gura, chillex

| Violleta2022 a răspuns:

Fetele nu simt nimic cand ejaculeaza baiatul! Asta este foarte clar in toate cazurile, pentru simplu fapt ca fata nu poate controla corpul baiatului si nici momentul ejacularii.
Cred ca intrebarea asta trebuia pusa baietilor!

| Bishopp explică (pentru Violleta2022):

Ma interesa, senzatia lor in momentul actului, placere, excitatie, stres, relaxare, etc.

| sofisis a răspuns:

Depinde de persoana. Sunt persoane care nu suporta mirosul si gustul spermei si le vine sa vomite. Deci termina sexul oral inainte de ejaculare. Sunt persoane care prefera sa ejaculeze undeva pe corp, nu in gura sau pe fata.
Sunt si persoane care n-au nici un stres si duc un act sexual oral pana la capat.
Ideea e ca nu e ceva scarbos sau ciudat. E normal.
Trebuie ca baiatul sa aiba o igiena buna. E foarte important!

| sweetangels a răspuns:

rolling on the floor

| cyupaku a răspuns:

Depinde cine intreaba bishopp

| Bishopp explică (pentru cyupaku):

Adica? Cine intreaba? Eu Bishopp in calitate de baiat.

| bogdan72 a răspuns:

Eu ca baiat n-am pus gura pe un penis, dar o sa presupun (dupa ce am meditat intens la chestiunea asta) ca se simte ca si cum ai un penis in gura.

| Axel0109 a răspuns:

Prietena mea se simte foarte bine si nu s-a plans niciodata. big grin