| Delocimportant a întrebat:

Intrebare pentru fete: daca iubitul tau ti-ar spune ca s-a masturbat in timp ce se uita la pozele tale, cum ai reactiona: ti-ar placea acest lucru, sau te-ai simti folosita si te-ai enerva pe el?

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

As fi surprinsa placut. e aiurea sa faca asta in timp ce se uita la pozele altor fete in afara de mine.dar asta e doar parerea mea

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de varsta si de relatie. Este nepotrivit si jignitor daca fata este minora sau daca relatia este una foarte noua (sub 3 ani de relatie). Dar intr-o relatie intre doua persoane majore, aflata nu chiar la inceput (adica au trecut macar 3 ani de relatie serioasa), in care a existat deja activitate sexuala, presupun ca este un compliment

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Depinde ce poze. smug
E placut sa stii ca are incredere in tine si ca e sincer. big grin

| Țoglă a răspuns:

Probabil că ele s-ar simți "dezgustate". Acum nu știu, să vedem ce zic fetele.

| Delocimportant explică (pentru Țoglă):

Numai ca nu prea zic fetele nimic. Poate s-au simtit dezgustate inca de cand au citit intrebarea. laughing