| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete! daca var oferi un pusti de 16 ani o suma mar ede bani ca sail lasati a va faca oral l-ati lasa?

Răspuns Câştigător
| ღLaviღ a răspuns:

Buna Marius
Intrebarea ta este oarecum iesita dein comun
Intr-o proportie mai mare cred ca mai multe fete ar accepta (cine se considera bine inteles), dar mai exista si genul de fete cu demnitate care pentru toti bani din lume nu ar face asa ceva
Deci raspunsul meu este nu!
Si cred ca vei gasi o fata foarte curand care sa-ti satisfaca micul capriciu...
Bafta!
Fundita?!

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu. nici sa nu incerci asa ceva. nu numai k no sa vrea dar o sa isi faca si o parere proasta despre tine.

| DenisaAbdn a răspuns:

Tu cu serviciu si tot tu cu banii luati. Proasta investitie...

| inteligenta a răspuns:

Nuu,doar daca as fi usuratica. Persoanele care fac asta dovedesc ca sunt niste persoane usuratice deci nu funda please?

| fakmibeibi a răspuns:

Da.Este foarte usor sa faci sex oral.

| AncutzaDragutza97 a răspuns (pentru fakmibeibi):

Atunci fa-o lu dobitocul care intreaba k esti cam dusa fato! laughing

| printesatha69 a răspuns:

Nu

| Sarabicka a răspuns:

Iar acel baiat esti tu?