| VrRos05 a întrebat:

Intrebare pentru fete.
De câte întâlniri aveți nevoie pentru a face sex cu un baiat?
Câte dintre voi ati facut-o și la prima intalnire DAU FUNDA,
doar sa fiți sincere.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar nu cu urati, frustrați sexuali

| dullcat a răspuns:

De ce ai intreba asta? Tu esti deja setat pe mentalitatea ca toate o fac din prima. Daca eu iti spun ca e nevoie de vreo 10-20 de intalniri, ma crezi? Nu.

| VrRos05 explică (pentru dullcat):

Voi spuneți asa când întreabă cineva, dar toate vă culcați din maxim a doua întâlnire.

| VrRos05 explică (pentru dullcat):

E o regula de câte întâlniri întâlniri nevoie?

| dullcat a răspuns (pentru VrRos05):

Pentru mine a fost o regula, si te asigur ca este si pentru altele.Dar ce conteaza, doar toate am facut-o la prima sau a doua intalnire, dupa cum ai sustinut mai sus. (sarcasm)

| VrRos05 explică (pentru dullcat):

Conteaza,fiindcă ma ajuta răspunsul ca să știu pe viitor cum să procedez la prima intalnire.

| dullcat a răspuns (pentru VrRos05):

Eu inteleg ce vrei sa faci, insa si daca faci statistici de tipul am intrebat 10000 de femei, tot e posibil sa dai peste una care nu corespunde concluziei la care vrei sa ajungi. Unele fete vor sex imediat si sunt de treaba, altele vor sex imediat si nu sunt ok pentru tine, altele nu vor sex imediat si sunt de treaba, etc.

| Ka0ru a răspuns (pentru VrRos05):

Ai vrea tu sa faca sex femeile de la a doua intalnire, virgin frustrat. (:

| MocanuAlina2006 a răspuns:

Eu sincer n-am făcut-o și nici n-am să o fac până la căsătorie.Te rog, fără hate

| VrRos05 explică (pentru MocanuAlina2006):

Nici eu n am facut-o, la fel gândeam și eu dar nu pot rezista, ori o sa plătesc o curva, ori sper să găsesc o fată bună.

| MocanuAlina2006 a răspuns (pentru VrRos05):

Tu ești băiat da corect într-adevăr mai sunt și băieți care rezistă până la căsătorie dar mai rar dar fetele rezista cu ușurință, totul depinde de voința lor mintală

| VrRos05 explică (pentru MocanuAlina2006):

La fete nu li se școală nimic. Sunteți pe premiza "facem de plictiseală"
Mai exact voi sunteți ca noi când nu avem p* sculată, vreți dar nu aveți nevoie.
La noi e o nevoie,
Câți nu au întrat în depresie din cauza
creierului de jos
Noi dacă nu avem o pasarică, suntem morți.
Eu n-am avut pana acum la 21 ani, dar sper să am și eu odată și odată, ar fi o experienta deosebită ținând cont că nu știu cum e și n am avut pana acum.
Cred ca satisfacția va fi mai mare decât a celor care au mai făcut.

| MocanuAlina2006 a răspuns (pentru VrRos05):

Aici nai dreptate ideea e că dacă un băiat e virgin automat va avea poluții ( noaptea de obicei)si daca nu se uita la prostii și nu e genul care sa se aprindă repede daca vede una mai dezvoltata că sa zic așa pe strada nu moare fara sex.Totul e mintal crede-ma de acolo incepe totul nu de la partea de jos că dacă de ex. Tu te gândești că nu e de speriata fata aia clar nu ți se sc. Dar dacă o crezi mama ce bine arata și de astea normal că da și noi fetele daca ne uitam la filme deocheate și la scene de sex normal că și noi ne aprindem sa știi totul e de la minte și asta o spun din experiența că am pățito și știu eu sincer nu m-am uitat la filme deocheate dar scene de dragoste am văzut și da, dar repet totul de la minte pornește

| VrRos05 explică (pentru MocanuAlina2006):

Lasă mintea, nevoile astea trebuie satisfăcute, dacă nu acum, atunci la 80 ani?

| MocanuAlina2006 a răspuns (pentru VrRos05):

Mna fiecare cu ideologia lui eu doar am spus că mai sunt băieți care stau până la căsătorie feciori așa cum de fapt toți ar trebui să facem așa slavă Domnului că mai există astfel se băieți Domnul îi va răsplăti pentru asta, și nu, nu spun sa stai așa până la 80 de ani dar după căsătorie e cel mai bine oricum am dat sfat nu obligație! Faci cum dorești tu, e viața ta până la urmă nu vreau să fiu judecată că sunt mai cu Dumnezeu, Domnul să te apere și ajute faci ce dorești

| Hadrianmagnificu a răspuns:

Poți din prima dacă ai tupeu