| SelenaTpu a întrebat:

Întrebare mai mult pentru fete...
După câte întâlniri sau timp de când ați ajuns sa fiți împreună cu un băiat ajungeți să faceți dragoste?

4 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Într-una din relatii am făcut-o dupa jumatate de an, iar in actuala din prima zi in care ne-am vazut. Depinde de multi factori si mai ales de limitele pe care le aveți

| Lorena6879 a răspuns:

Depinde de înțelegerea dintre parteneri, la mine a fost după o luna de întâlnire

| Mitzupitzu a răspuns:

O poti face imediat, peste o luna, 1 an, etc. Sau niciodata.

| oanaOanaoanaOana a răspuns:

La mine s-a intamplat dupa un an. Dar se poate sa ajungi sa faci dragoste si la prima intalnire. Depinde cat de bine te simti cu cel cu care te intalnesti.