| d3nisa202 a întrebat:

Intrebare pentru. fetewinking Deci vara asta merg la mare si probabil o sa-mi vina ciclul, acolo o sa stau 2 saptamana. deci nu pot sa ma plang ca n-am avut timp sa intru in apa, dar totusi daca sunteti in una din zilele acelea voi intrati in apa? Ce faceti? Adica, as putea sa intru in apa atunci?, desii am auzit de la niste fete ca ele intra in apa si dupa aceea isi schimba tamponul, dar nu mi se pare deloc igienic straight face Voi cum reactionati!? Multumesc pentru. rasp! :*

6 răspunsuri:
| anniebox16 a răspuns:

Poti folosi un tampon O.B.

| Annixlove a răspuns:

Ok deci poti folosii o.b. big grin si da iti dau un sfat... daca bei cate o gurita de tuica o sa iti vina mai putinbatting eyelashes bunica mi-a spus big grin si e super okbig grin adica, am fost in aceeasi situatie ca si tine...si mi-a venit mult mai putintongue doar sa nu uiti sa schimbi ob-ul tot la 3-4 ore maximtongue nu e sanatos sa il tii prea mult big grin

| babyalexa a răspuns:

Mama pai eu stau la mare.Crezi ca ratez cateva ore de balaceala din cauza unui tampon? Foloseste o.b.Ce nu ti se pare igienic? Mergi la toaleta si il schimbi cand este cazul si gata.

| dreamgirl94 a răspuns:

O.B. mini daca esti virgina dar il schimbi dupa ce iesi din apa sa nu faci vreo infectie.nu ti fa griji, nu te poate dezvirgina.

| D3vilAngel a răspuns:

O.B. e cea mai buna dar cand iesi din apa du-te la baie si schimbati. Iati de rezerva happy distractie placuta

| MsLady a răspuns:

O.B mini. Si nu iti fa griji. Dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu mama ta. Ca mai bine te ajuta ea :*.