| abc1619 a întrebat:

INTREBARE PENTRU FETE! Dau funda, evident, pentru raspunsul care functioneaza. Peste o saptamana vreau sa merg la un strand mai mare de langa orasul meu. Merg colegii mei de la dans, asa ca nu vreau sa ratez. Am o singura problema : nu mi.a venit ciclul de 1 luna si stiu ca zilele acestea trebuie sa vina. Cum as putea sa fac sa vina mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu ai ce sa faci ca sa-ti vina mai repede. Poti ori sa incerci sa folosesti ob-uri(si da, le poti folosi chiar daca esti virgina), ori sa astepti pana iti trece.Sau daca se va nimeri sa mergi la strand in ultimele zile ale menstruatiei, cand deja e pe sfarsite si nu mai ai dureri sau ceva, poti pur si simplu sa intri in apa asa.

| andreirapid a răspuns:

Eee, e o metoda, dar lasa ca nu ti-o spun!

| Mihaela_Ichim_1996 a răspuns:

Nu poti face nimic deoarece e ceva normal dar poti folosi ob-uri dar schimba-le des si nu o sa ai nici-o problema happy la mine a functionat