| emyemanuel a întrebat:

Intrebare pentru fete. Mie imi place de o fata si nu stiu cum sai ii spun asta... Imi dati niste sfaturi? Dau funda:X:X.

Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Invit-o la o cafea si spune-i, daca esti mai timid ai putea sa-i scrii un bilet

3 răspunsuri:
| ๖ClaSSic a răspuns:

Incearca sa-i acorzi incredere, daca esti mai timid poti sa incepi discutii cu ea online ( pe mess, facebook etc. ) intreband-o de scoala, teme, muzica, filme, ce-i place- depinde de caracterul ei... In final veti deveni buni prieteni si apoi poti sa o intrebi daca vrea sa iesiti la un suc spre exemplu - iti sugerez sa-i zici printr-un biletel mi se pare mai dragut si romantic Nu sari pe ea imediat cu o intalnire sau orice altceva, pentru ca in general fetelor nu le place asta. Multi baieti au "sarit pe mine" si acum sunt inconstienti, dar isi vor da seama candva - acum in fata mea apar ca niste... mai bine nu mai zic laughing

| Peachy a răspuns:

Aratai ca iti pasa ce crede, intreab-o cum este viata ei daca este bine, intreab-o ce ii place, daca vrea sa iesiti intr-un grup la un suc/cafea, spune-i ca este frumoasa, arata-i ca nu iti este indiferenta, iesiti impreuna fi mai intai prietenul ei ca sa ti se poata confesa, dupa un eventual iubit.

| emyemanuel explică (pentru Peachy):

Multumesc frumos