| RapperuL_7603 a întrebat:

Intrebare pentru fete tongue : Ce va place cel mai mult la un baiat? [aspect fizic si moral]... vot tongue

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sa arate super binelove struck si sa fie dotat in pantalonilove struck

| HolyPotato a răspuns:

Fizic imi place mult ca parul unui baiat sa nu fie tuns foarte scurt,dart daca indeplineste urmatoarele calitati morale,nu cred ca aspectul conteaza atat de mult:
Moral apreciez enorm la un baiat simtul umorului,inteligenta (bine, nu ma refer la un tocilar, ci la o persoana isteatahappy )imi place ca acesta sa fie rabdator si putin indraznet.

| pitiqtsa a răspuns:

Pe mine ma atrage cel mai mult ochii si buzele (fizic) iar moral felul in care gandeste despre o fata sh daca el vbeste despre fosta lui iubita de rau ma dezamageste f rau! deci nu mi plac chestiile aste pentru ca stau sh ma gandesc ca daca despre ea vb de rau despre mine nu va vorbi? sau chestii de genu...imi place un baiat versat nu un baiat milog ce zic eu aia sa faca sa avem sh noi mkotive de cearta na ca toti oamenilaughing)

| sunset a răspuns:

Imi place sa fie protector, serios, sa imi inspire incredere, glumet, istet, fizic nu conteaza prea mult, doar sa fie dragut...bine.dragut din punctul meu de vederelaughing
cam atat.

| AnnaAbba a răspuns:

Mie imi place daca este mai inalt ca mine, sa fie frumos, inteligent, dar nu tocilar, sa fie de gasca, nu m.ar deranja daca ar fuma, nu vreau sa fie ibsedat sexual sau chestii din astea. Mi.ar placea sa stiu ca are ochi decat pentru mine si cam atat.

| sweet_1875 a răspuns:

Aspectul fizicwinking

| anamaria917 a răspuns:

Pentru mine la un baiat trebuei sa ma atraga fata ...mai ales parul. daca parul este aranjat atunci totule minunat si sa aiba haine ingrijite ...si daca se paogte smechere laughing

| Rocsaanna a răspuns:

Cel mai mult imi place la un baiat sa faca el primul pas...pentru ca eu is genu ala de fata mai timida, cand vine vorba de o relatie

| Iuliana_5129 a răspuns:

Hi Rebelu. Am un raspuns pntru intrebarea ta! Deci sa incepem...

Aspect fizic: Dragutz, statura normala, cool, nu ar strica si o musculatura, parul frezat scurt poate fi si o freza in stil emo ansa nu prea exagerat, cam atat-la aspect fizic.
Aspect moral: Pentru mine conteaza mult sa fie serios(sa nu-ti faca complimente frumoase daca se intalneshte cu o fata ), putin glumet, inteligent, putin mai indraznetz, sa stie ce vrea, amabil, antelegator...