| Andreiu68 a întrebat:

Intrebare pentru fete! Ce va place la un baiat? Descriere punct de vedere fizic si moral-DAU FUNDA CINE MA LAMURESTE.

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Caracterul este mult mai important decât fizicul. Degeaba tipul arată bine, dacă personalitatea sa mă dezgustă.
Trebuie să fie un echilibru între cele două părți, partea fizică și cea psihică.
Nu pot spune că îmi place un anumit lucru, pur și simplu, atunci când îmi place ceva, îmi place și atât.

| ღcamyღ a răspuns:

Pai dupa mine. sa fie dragut. sa fie cat de cat destept. adica nici prost, dar nici geniu, sa aiba lucruri in comun cu mine si sa aiba timp pentru a sta cu mine si a mentine relatia happy Sper ca te-am ajutatwinking

| Timofti_Michaella_1993 a răspuns:

Are importanta si fizicul cit de cit... dar nu in toate cazurile in primul si primul rind caracteru.(comportamenul)
dragostea, interesul pe care il emana persoana. sau macar cit de cit respectull fata de.