| VrRos780 a întrebat:

Întrebare pentru fete.
Pentru ce credeți voi că vă dăm mesaj, noi băieții?
Sa ne facem prieteni cu voi?
"Nu exista prietenie între un bărbat și o femeie"

36 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu exista, la final cineva suferă.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa piedeti timpul inutil, mintind, vorbind fara rost.

| mihai69 a răspuns:

Și te mai miri că-ți iei block în secunda doi...
big grin
rolling on the floor

| VrRos780 explică (pentru mihai69):

Fix acum 5 minute mo-am luat block de la una de la mine din zona ca am intrebat-o asta.Sunt înapoiate rau

| mihai69 a răspuns (pentru VrRos780):

Bine că ești avansat...
rolling on the floor

| Hyperion7 a răspuns (pentru VrRos780):

Nici cu unii băieți nu mi-e rușine, in ceea ce privește partea cu înapoierealaughing

| dullcat a răspuns:

Cand le scrii fetelor tot asa le intrebi si in secunda doi iti raspunzi singur?

| VrRos780 explică (pentru dullcat):

Scriu cum vreau eu și vorbesc cum vreau cu ele chiar dacă îmi iau block, sa vorbească cu uratii lor care știu sa le abordeze și lungesc conversația o lună

| sammie a răspuns (pentru VrRos780):

D-asta te si plangi pe site una-ntruna ca nu ai relatie la varsta ta. Din momentul doi cand dai de o fata, te declansezi ca o moara stricata. Noi d-asta va ignoram, ca va credem vagabonti in momentele astea. Nu ii spui " buna " unei fete si dupa aceea: " Vrei sa ne facem o relatie? ", e absurd si de prost gust.

| VrRos780 explică (pentru sammie):

Ce sa spun ca să imi fac o relație când ăsta e scopul fiecărui barbat care va dă mesaj? Sunteți înguste?
Deci eu trebuie sa fiu fals ca să am câștig de cauză?

| sammie a răspuns (pentru VrRos780):

Nu, trebuie doar sa nu mai fi disperat. Se vede mult.

| VrRos780 explică (pentru sammie):

Sunt. Că nu e timp de construcții și prostii.

| Hyperion7 a răspuns (pentru VrRos780):

Nu trebuie sa fii bădăran, asta e ideeawinking

| dullcat a răspuns:

Relatiile amoroase incep de la o prietenie.Cunosti persoana, afli ce aveti in comun, cum ganditi, daca va simtiti bine impreuna sau nu, abia apoi decideti sa deveniti un cuplu.Nu se baga nimeni in relatii de la primul Salut/Buna.

| VrRos780 explică (pentru dullcat):

Glumești
Prieteniile se formează în ani de zile
No să stau eu sa vorbesc cu o fata ani de zile și pe urmă să o întreb, vrei sa fim împreună?
Eu o întreb din prima câteva chestii și după vrei sa fim împreună, că viața nu e atât de lunga ca să avem timp

| mihai69 a răspuns (pentru dullcat):

El nu caută o relație, vrea doar sax, fără obligații.

| VrRos780 explică (pentru mihai69):

Nu exista corectitudine, exista doar plăcere.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru dullcat):

Valea cine mai are timp de astea? Treaba e simplu "facem sex sau la revedere?"

| VrRos780 explică (pentru dullcat):

Cunoști persoana în timpul relației, n ai nici o treaba nici tu

| dullcat a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pe tine te inteleg ca nu gasesti destul timp pentru a scrie toate prostiile inventate aici, dar pe OP nu.

| dullcat a răspuns (pentru VrRos780):

Clar...De asta esueaza o buna parte din relatii, fiindca se combina toti asa instant, probabil simtindu-se, tot ca tine, fugariti de doamna cu coasa. Vorbesti de parca ai avea 200 de ani, nu 20.

| Hyperion7 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu suntem animale chiar așa de înapoiate sa plecam de la raționamentul asta.
Sunt altele mai semnificative decât sexul, gen afecțiunea, empatia.
Faci tu sex cu câte vrei, dar și când te îmbolnăvești, tot la mama apelezi big grin
E o chestiune de nuanță aici.

| Hyperion7 a răspuns:

Poate unele chiar au nevoie de niste prieteni cu beneficii, repede tu laughing

| Marius22222222222 a răspuns:

De asta am eu numai dușmanilaughing

| CleanHeart a răspuns:

Exista prietenie doar daca unul il tine departe pe celalalt si poate sa dureze mult si sa ramana o prietenie frumoasa

| VrRos780 explică (pentru CleanHeart):

E o regula sa nu faci sex cu o prietena?

| anonim3248 a răspuns:

Eu am cont pe un site și mă uit ce mesaje primesc de la femei.

| VrRos780 explică (pentru anonim3248):

Ce site și ce mesaje primești
Femeile nu dau mesaje primele
Ori sunt conturi false, ori ești pe alta undă

| anonim3248 a răspuns (pentru VrRos780):

Femeile vor altceva.

| anonim3248 a răspuns (pentru VrRos780):

Mai bine nu mai căuta pe internet.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Caută în alte părți femei.

| sammie a răspuns (pentru VrRos780):

Daca vrei sa-ti faci o relatie, nimeni nu te pune.

| VrRos780 explică (pentru anonim3248):

Nu trebuie sa vrea ele ceva.
Trebuie sa fac rost ușor de lucrul pe care îl vreau eu de la ele, ca nu le iau de neveste

| Eireann a răspuns (pentru VrRos780):

Ele vor sa iti dea block si sa le doare in cot de ce vrei sa faci tu rost de la ele.

| anonim3248 a răspuns:

Ce observ eu - tot la fel de multe femei sunt care dau mesaje.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Singura postare in care sunt de acord cu tine!