| XSuperstarX a întrebat:

Intrebare pentru fete : pentru voi e un compliment daca partenerul va spune ca faceti sex oral foarte bine?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai senzatia ca daca i se va spune unui baiat ca face sex oral foarte bine se va simti altfel decat daca i-o spui unei fete?
Ce discriminare!

| 1992 a răspuns:

Daca ei ii place sexul oral, nu inteleg de ce nu ar fi compliment:p

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

bineinteles...tu ce parere ai? gagico ce bine mi-o iei.hai. ma rog las'o balta.ce intrebare e asta? ew alta

| RoXyyR a răspuns:

Fata tu gandesti nu normal te ia de fraiera dai papuci si nu face prostia asa nicioadata ce e foarte rau de tine

| zozozozol a răspuns:

Logic da ce ii cu intrebarea asta?

| Denisaaaaaa a răspuns:

Absolutlaughing

| BrainLessWorld a răspuns:

laughing poate ai mai avea nevoie si de alte pareri ca sa vezi daca nu cumva te minte sa nu te faca sa te simti aiurea ca nu ai face cum trebuie rolling on the floor