| Valutzzzu a întrebat:

Intrebare pentru fete: puteti face dragoste(sex) cu un singur barbat toata viata voastra? Chiar sunt curios de raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Sunt sigur ca o sa se gaseasca multe sa zica da, dar iti spun eu ca e nu. big grinbig grin

| Valutzzzu explică (pentru Ycu):

Asa ziceam si eu, dar totusi am zis sa le dau o sansa.

31 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele zic ca au suferit din cauza lui si a plecat la altul, dar celalalt poate zice (ma asta nu mai e ca inainte si eu merit una cuminte daca am stat si am asteptat) cum sant putine si putini oameni in situatia asta ori raman singuri pana mor ori se duc in disperare cu una care a fost vai si amar de ea la tinerete si viceversa in cazul tipului petrecaret.

| Analytical a răspuns:

Da, si asa voi si face! tongue (prea putin ma intereseaza cine ma crede si cine nu)

| upendo a răspuns:

Clar nu.winking

| melynda a răspuns:

Am 20 de ani. si pana.acum pot zice ca: Da, pot ramane toata viata la acelasi barbat. dar... nu se stie ce imi rezerva viitorul. daca imi va face vreun rau, normal ca nu o sa stau sa sufar din cauza lui si voi cauta fericirea in alta parte

| Azµre a răspuns:

Întrebarea poate fi adresată și băieților.
Tu crezi că ai putea să faci sex toată viața cu o singură femeie?!
Răspunsuri sunt multe.
1)Iubești femeia, o respecți, ții la ea, o să fie singura cu care o să faci acest lucru.
2)Nu o iubești, nu o respecți, nu ții la ea, te plictisești repede și vrei altele.
Același lucru și pentru femei.

| drogh a răspuns:

Eu sincer da doar dacă există un băiat pe care-l iubesc cu adevărat şi vreau să continui în viitor fără să dau înapoi.

| Valutzzzu explică (pentru drogh):

Sa inteleg ca nu ai gasit baiatul?

| drogh a răspuns (pentru Valutzzzu):

Deocamdată nu. Sper doar că ori o să-l întâlnesc când mă aştept mai puţin ori când o să fie timpul o să mă apuc de,, agăţat''. Până atunci, sunt într-o relaţie cu libertatealaughing

| Valutzzzu explică (pentru drogh):

Oricum o sa-l intalnesti sigur!

| Ycu a răspuns (pentru drogh):

Fiecare om isi are locul sau pe pamant, mereu am stiut si am crezut in asta, sunt la fel de sigur ca fat-frumos o sa vina si la tine cand o sa fi pregatita. Succes. big grin

| hunterr a răspuns (pentru drogh):

Dar mai esti virgina macar? Ca daca nu mai esti degeaba il mai cauti, ca nu mai poate fi primul si singurul

| Ycu a răspuns:

Imi place intrebarea ta ti-am dat vote up.

| RandomGirl a răspuns:

Sunt foarte sincera cand spun ca DA as putea face dragoste toata viata cu un singur barbat.
Sunt cu iubitul meu de peste 3 ani desi acum am 18 ani nu mi-as putea inchipui viata cu altcineva. Eu am fost prima pentru el si el primul pentru mine, desi a fost greu si deseori nu ne intelegem, pentru ca suntem amandoi caposi si orgoliosi, am trecut peste toate obstacolele si cred ca asta e cel mai important.
Cred in dragostea adevarata si simt ca fara el nu as putea trai.
Iti doresc numai bine si o zi frumoasa happy

| Valutzzzu explică (pentru RandomGirl):

Iubiti-va mult!

| RandomGirl a răspuns (pentru Valutzzzu):

Multumim! happy

| hunterr a răspuns:

Buna intreabrea! laughing Hai sa iti zic ceva, cand eram in liceu, un coleg avea o vorba care se potriveste ca raspuns la intrebarea ta si suna cam asa "Femeia nu moare pana nu da de a2a(pla)" laughing

| Valutzzzu explică (pentru hunterr):

Chiar la asta m-am gandit cand am pus intrebarea!

| Bijutierul1 a răspuns:

Tu poti sa faci dragoste cu o singura fata toata viata ta? eu asa mi-asi pune problema. Scuze ca m-am bagat dar cateodata cele mai sincere raspunsuri ni le dam chiar noi.

| Valutzzzu explică (pentru Bijutierul1):

Normal ca nu, dar cum am zis vreau pareri, mai ales de la femei.

| Ycu a răspuns (pentru Bijutierul1):

Da eu pot. De fapt asta si fac pana acum, si asa am jurat ca va fi toata viata, de fapt a fost un juramant facut de comun acord. happy

| Valutzzzu explică (pentru Ycu):

Intrebarea e toata viata nu dupa ce te casatoresti.

| Ycu a răspuns (pentru Valutzzzu):

Pai toata viata e mai, e prima femeie din viata mea. Nu sunt casatorit. -.-

| Valutzzzu explică (pentru Ycu):

Ce sa zic, succes!

| Ycu a răspuns (pentru Valutzzzu):

Sa fie, multumesc!

| Bijutierul1 a răspuns (pentru Ycu):

Va doresc sa va iubiti mult!

| Ycu a răspuns (pentru Bijutierul1):

Ce dragut, multumim mult. :*

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Bijutierul1):

Corect!

| Bijutierul1 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Mersi.