| eretgew a întrebat:

Întrebare pentru fete: Ați putea face sex cu un bărbat de aceeași greutate corporală ca a voastră?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care partenerii ajung in situatia de a face sex, acestia nu se cantaresc, ci pur si simplu se f#t, fara a lua/a baga in seama eventuala diferenta a greutati lor corporale. laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De aici și expresia "ori ne fu+em, ori ne cântărim..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are sexul cu greutatea atata timp cat exista iubire /atractie?! Oricum cred ca de obicei oamenii nu se intreaba intre ei cate kg au inainte de sex. Banuiesc ca daca ai ajuns pana in punctul in care sa te gandesti la sex, kg nu mai conteaza :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde fiecare de preferinte, dar iti sta mai bine cu o fata mai mica la greutate ca tine, poate si inãltime
Eu nu sunt cu fetele peste 70-80kg laughing
Totusi tu trebuie sa fi barbatul daca ambi aveti 60 de kg e ca un Cuplu de lesbi

Răspuns utilizator avertizat
| YouandI a răspuns:

Ai putea sa gândești înainte să pui întrebări stupide că de asta ți-a dat Dumnezeu cap.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru YouandI):

Degeaba te inzestreaza natura cu cap daca acesta este gol sau este umplut de un ''creier infantil'' sau unul bine spalat, bine ''slefuit'' incat sa lipseasca orice urma a existenti vreunei circumvolutiuni. laughing