| greenmile00 a întrebat:

Intrebare pentru fete...

sarutul intre doua fete, cum il vedeti, ati incercat? planuiti sa incercati? in ce masura vi se pare ideea atractiva? si in ce masura considerati ca ar implica sentiment?

5 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Il vad super-ok.Am avut relatii cu fete[eu fiind fata]nu e nimic iesit din comun, ba chiar mai mare placerea decat cu un baiatblushing, parerea mea!

| Laya a răspuns:

Am incercat cu mai multe fete (nu sunt bi!). Ideea e okey, eu si prietenele mele am facut-o din distractie. E interesant si nu implica nici un fel de sentiment, in afara de cel de prietenie. Nu e cine stie ce excitant (cel putin pentru noi nu a fost), e mai mult amuzament, vrei sa vezi cum e, dar in niciun caz nu e scarbos...big grin

| Maya. a răspuns:

Consider ca e doar o chestie de distractie,care nu implica niciun fel de sentiment,poate doar unul de exuberanta, indrazneala etc.
Nu am incercat, dar am vazut.Nu stiu in ce masura as incercalaughing

Insa nu critic persoanele care fac asta.

| Rain_1754 a răspuns:

Depinde de fata. I mean, daca esti bisexuala sau lezbiana bineînteles ca poate sau nu implica un sentiment sau o senzatie mai speciala. Eu sunt hetero, m-am sarutat cu fete in mai multe ocazii si nu am simtit absolut nimic, nici fizic nici psihologic. Adica, nu e comparabil cu atunci cand sarut un baiat.

| cristina_9853 a răspuns:

Eu sunt bisexuala am o prietena dar am si iubit... simt ceva pentru amandoi. nu mi se pare scarbos sa sarut o fata e ceva excitant ma atrage...