| SelenaAdina a întrebat:

Intrebare pentru fete. Stiu ca s-ar putea sa nu va comvina sa raspundeti dar sunt curioasa sa vad cum e si la alte fete. Voi ce simtiti cand aveti orgasm? Daca nu vreti sa raspuneti pe site dati add la adina_selena

2 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Eu cred ca esti un baiatwinking,care tocmai sia facut cont(m-am uitat pe profilul tau), eu cred ca mai bine nici o femeie/fata nu iar da add sau zice, daca era femeie stiawinking

| Tolbaru_Marius_Iulian_1977 a răspuns:

Raspund eu pentru.o fata ...trebuie sa si faca asta ca sa simta ceva ...saaaau sa o faca cu un vibratorrrr