| mircea505 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete, dar va rog raspundeti serios. De unde stiu cand o fata are orgasm cand facem sex? Multumesc, dau funda.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Se contracta muschi vaginali cand are orgasm, ca cand isi obosesti muschiul devine tare asa si vaginul, asta nu se poate falsifica degeaba geme ea daca tu nu simti ceva acolo e fake

| corbulalbrosu a răspuns:

Un orgasm real/adevarat NU poate fi mumat. Se produc anumite convulsii si transformari ale organelor care nu pot fi nici mascate dar nici mimate. Cand vei reusi sa provoci fetelor placeri atat de mari si de intense incat aceastea sa fie urmate si de un orgasm, in mod sigur nu va trebui sa te atentioneze ea, iti vei da seama de unul singur. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă vrea ea, nu știi. Poate să se prefacă inclusiv prin strângerea mușchilor vaginali. Evident, acele spasme pot fi și reale - ideea e că niciodată nu poți fi 100% sigur. Deși mințind, de fapt tot femeile pierd... Încă nu pot să pricep de ce fac asta.

| octa2021 a răspuns:

Deci,vei simnti ca îți este strâns penisul in vagin?

| Vulpe_David_1997 a răspuns:

You have to do whatever it takes!