| fello18 a întrebat:

Intrebare pentru fete : va place ca un baiat sa va spuna in fata ca are o simpatie puternica pentru voi? ca va iubeste etc. sau sa o faca prin fapte, dragute, romantice. fapte facute din dragoste...

Răspuns Câştigător
| Manuela_9985 a răspuns:

Sincer tuturor fetelor le place sa li se faca complimente happy
Vorbele de multe ori sunt doar niste "vorbe" happy
Intotdeauna trebuie sa dovedesti!
Sa faci anumite sacrificii pentru ea,daca e nevoie!
Sa ii cumperi cate`o floare la fiecare intalnire care o ai cu ea
Sau mici cadouri:
ex: un inel,o bratara, un lantisor, un ceas...
Si din cand in cand cate o vorba dulcehee hee

Sper ca te-am ajutat.
Multa bafta:*

11 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Si fapte si vorbe:X

| Acadeeeaa a răspuns:

Mai intai sa-mi spuna, iar apoi sa treaca la faptehappy

| cupcake02 a răspuns:

Cuvintele nu au nicio valoare...

| Pustoaicka50 a răspuns:

Da...pacat ca eu intotdeauna am dus lipsa de astahee hee

| euI a răspuns:

Sa o faca prin ambele sa imi spuna ceva frumos siinj acelasi timp sa vina si cu o floare la mine...

| Deeiu a răspuns:

Desigur ca ne place happy si ne place cel mai mult asta pentru ca atunci cand ne ziceti chestii de genu' in fata, ne putem da seama daca este chiar adevarat.sau daca o ziceti "in joaca"
Si tu cred ca mai repede ai crede o fata care iti spune in fata "te iubesc", decat una care.ti spune asta doar prin mesaje.happy nu e mai credibil? straight face

| Aylinn a răspuns:

Vorbele lipsite de fapte nu au nici o valoare. happy

| Ziiziii a răspuns:

Cuvintele pot fi si minciuni, deci mai bine sa o arate

| V1kkY a răspuns:

Klar ca fiekarei fete ii plac komplimentele, si sunt total deakord cu deeiu in faptul ca e mai bine satz spuna de ex in fata despre sentimentele care le are fata de tine, decit prin retele de socializare sa sms.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si,si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie clar imi place sa imi zica in fata
de ce?
pentru ca daca "vb prin semne" uneori semnele se pot intalege gresit
deci clar in fata si sincer este cel mai bine