| alle529 a întrebat:

Ce cadou ca place sa va faca un baiat? (intrebare pentru fete) :d

Răspuns Câştigător
| speranza24 a răspuns:

Cadoul cel mai frumos pe care mi'l poate face, este sa fie alaturi de mine si dc vrea sa'mi faca un cadou, sa faca atunci cand simte nu neaparat, trebuie sa fie vreo zi importanta

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Trandafiri... dp parerea mea e cel mai frumos gestlove struck

| Cryssy a răspuns:

Nu am nevoie de cadouri, am nevoie sa fie alaturi de mine!

| Encore a răspuns:

Un prezervativ blushing intelegi tu laughing

| Misterious a răspuns:

Sa fie langa mine tot timpul cand am nevoie de el happy si de asemenea ce stiu ca mi-a luat din suflet :X

| rebeca a răspuns:

Da, florile inseamna foarte dar depinde si cu ce ocazie oferi cadoul.

| maria91r a răspuns:

Trandafiri rosii:X:X:X

| petre_3712 a răspuns:

Bah... un prezervativ cugust de tamaielaughingrolling on the floor) (4 calugaritelaughing)))