| RAY a întrebat:

Intrebare pentru fete,va place ca un necunoscut sa vorbeasca cu voi, real?

7 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Dacă ne place?
Sau, dacă nu ne deranjează? Așa e mai corect să întrebi, de plăcut, nu are ce să îți placă.
Și, în ce situații să vorbim? Sunt situații în care se acceptă un schimb de replici, dar sunt și situații în care e aiurea.

| alexalx1234 a răspuns:

Pe dracu le place dacă nu le atrage din punct de vedere fizic. Dacă vine un tip super bine făcut și o abordează cu o mașină scumpă și cu manelele date la maxim în secunda doi îi sare în brațe.

| RAY explică (pentru alexalx1234):

Nu e adv, detecteaza sufletul instant si de aia vb cu aia laughing laughing ironia e ca si ele sunt dezamagite ceea ce demonstreaza faptul ca faza cu detectarea este o fictiune si dau o sana la un tip frumos

| Mosotti a răspuns (pentru alexalx1234):

Daca e un tip super bine facut, e de ajuns sa vina in slipi la strand la ea si sare in bratele lui chiar daca o sa afle ca e amarat.

Ala nearatos trebuie sa vina cu o masina scumpa.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu.

| Mirella2344 a răspuns:

DA

| mariaapopei2002r a răspuns:

Nu, in niciun caz