| unaboona a întrebat:

O intrebare pentru fete :va place sexul anal? ati faceo din placere, pentru ca-i place iubitului sau ati faceo pentru ca "ii la moda"?

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca mi-ar placea, as face pentru ca imi place mie si pentru ca sa nu intervina monotonia. Mi se pare o prostie sa faci un lucru pentru ca e la moda sau pentru ca ii place iubitului. In primul rand sa ma simt eu bine. Si nu e vorba de egoism.

pa, pa.

| foxi a răspuns:

Nu are ce sa-ti placa la sexul anal! Nu as face-o pentru nimic in lume!

Răspuns utilizator avertizat
| anduta160 a răspuns:

Nu as face pentru nici un motiv!

| PoOfarina a răspuns:

Nu am incercat si nici n`as incerca niciodata!
Sincer nu`nteleg cum poate fi vorba de placere! Nu as face`o nici pentru prietenul meu, nici pentru ca "e la moda". Daca ma respecta, sigur nu`mi va cere niciodata asa ceva. In plus, prietenul meu e chiar scarbit de ideea sexului anal, asa ca...
Iar eu tot timpu` am gandit asa: de ce sa`si doreasca un baiat sex anal? Pentru ca atunci cand apelezi si la "gaura din partea dorsala" (scuzati expresia), ca baiat, ar trebui sa te`ntrebi: "oare sunt gay?".

| 80Cris a răspuns:

PoOfarina unor barbati le place sa incerce sexual anal si poate nu numai atat, chiar sa-l practice. Sunt normali, sunt in regula si mi se pare ok daca un barbat isi intreaba sau incearca impreuna cu partenera asa ceva. In cazul in care partenerei nu-i place nici macar ideea sau nu suporta contactul fizic in acea zona iarasi spun ca partenerul in acest caz trebuie sa accepte realitatea.
Sexul anal nu trebuie sa-l practici ca asa-i place iubitului, trebuie sa-ti placa si tie si in nici un caz ca ar fi la moda. Sexual anal e vechi, stravechi...grecii, egiptenii...si pe la ei, prin vremea aceea s-ar fi putut spune ca sexul anal e la moda.

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Nu as face-o deloc!
Hello ganiti cu creierul nu cu alte parti ale corpului

si se mai zice ca oamenii sunt singurele fiinte cu ratiune...

si un babuin are mai multa minte.
scuze de exprimare. e adevarul!

| vasiledumitru a răspuns:

Nu e la moda sa faci sex anal, e o prostie, si din pacate prostia tot timpul e la moda.
Oare iubirea curata, alba care da fericire si intelegere nu e frumoasa, trebuie sa fie si aceasta ciuma care e sexul in iubire.

| andreea_1536 a răspuns:

Nu, sigur nu as face. o pentru nimic in lume.chiar daca ar vrea prietenul meu. dumnezeu a lasat sa se faca in vagin, nu in alte locuri. e ceva scarbos si sigur e si dureros.

| BOGDAN a răspuns:

Face-ti ca e la moda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am discutat cu prietenul meu despre asta, si amandoi respingem ideea unei partide de sex anal. Dureros clar ca e, si. nu stiu dar la capitolul sex e ultimul lucru pe care l-as incerca vreodata. Bleacs worried!