| Bivolu69c a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Va uitati pe strada la fundul baietilor cum fac si baietii ca se uita la fete la fundul lor?
Va plac baietii cu un fund mai frumos si mare sau cei care nu au fund in pantaloni

6 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Nu ma uit pe strada dupa fundurile baietilor, dar as prefera un baiat cu fundul bombat si musculos, intr-un cuvant bun. laughing

| MarcŞiAtât a răspuns:

Nu e ca si cum eu nu m-as uita la fundul baietilor pe strada cand sunt cu prietena mea.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu mă uit.
Da.
Pe curând!

| raluk27 a răspuns:

Fundul unui baiat e ultima chestie la care m-as uita. Fundul e "apanajul" fetelorbig grin Ce ar putea fi urat sau frumos la fundul unui baiat?

| LolaLollita a răspuns:

Cu siguranta nu vreau pe cineva fara fund in pantaloni.
Nu sunt genul skinny si chiar as arata comic langa cineva asa.

| SwweetGirlFuny a răspuns:

Eu una nu mie imi plac cei care stiu sa se comporte conteaza sufletul baiatului