| JokerDeaD a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Va uitati dupa fundul baietilor? Daca raspunsul este "Da", de ce?, iar daca raspunsul este "Nu",... nu vreau explicatie. Multumesc!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, din cauza varstei si a sexului. Este normal ca si o fata tanara si sanatoasa, sa se uite la, si dupa, fundul baietilor!

| Dm_Andreea_1994 a răspuns:

Eu una nu ma uit. Ma uit sa vad doar cum arata sau cum se imbraca daca are patratele sau nu.

| Anonima179 a răspuns:

Normal ca daaa..De ce? Pai voi de ce va uitati la fundul fetelor? laughing

| JokerDeaD explică (pentru Anonima179):

Da asa e laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima179):

Un baiat se uita pentru ca face chestii perverse cu el de aia rolling on the floor voi pe de alta parte doar puneti mana pe el.