| ajutorvarog02081994 a întrebat:

Buna la toti! am o intrebare in special pentru fete.
Fetelor spune-ti-mi va rog daca va plac baietii fara posterior(fara fund), daca sincer mai trageti si voi cu ochiul la fundul baietilor?

3 răspunsuri:
| Jimtheghost a răspuns:

Wtf, ce sa vad la fundul lui? O pereche de blugi? Lol. Nu cred ca fetele acorda o atentie deosebita poseriorului unui baiat. Cu ce te ajuta oricum? rolling on the floor

| OfataOricare a răspuns:

Nu. Bine asta depinde de varsta la care te referi. Eu personal ( am 16 ani ) prefer sa avem lucruri in comun si sa avem cam aceeasi personalitate. Adica degeaba arata bine daca e inganfat, tipul de vezi eu sunt puternic etc. Bine desi prima data la un baiat te uiti la fizic si dupa il cunosti, dar chiar nu ne uitam exact la posterior.

| punktum a răspuns:

Da, tragem si noi cu ochiul. laughing Desi pe mine in particular chiar nu ma intereseaza cum arata un baiat. Daca are ceva in personalitate ce ma prinde, atunci asta e de ajuns.