| Larysu a întrebat:

Intrebare pentru fete: Voi cum sunteti cucerite de baieti? Sau ce va place mai mult la un baiat? Vreau sa fiti sincere. Daca va e rusine sa spuneti trimteti-mi un mesaj sau dati-mi add la beutiful_girl_10

3 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Pai imi place totul la el, ochii lui + ca are un zambet superb.
si e un baiat "de milioane"!happy

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Inteligenta,spiritul protectiv, increderea in sine, onoarea, sinceritatea si faptul ca nu are prejudecati. Trasaturile astea ma cuceresc fara ca el sa faca ceva.

| caterinasmile a răspuns:

In urma cu ceva mai mult timp, cand eram mica sa spun asa imi placea ca baiatul sa fie amuzant si era de amjuns cat sa'mi intre la sufletel.Ei, acum timpul a trecut, am crescut, m'm maturizat si situatia e altfel. Intr-adevar spiritul comediei este important si acum pentru ca sunt o persoana care rade mereu si e optimista, dar nu indeajuns. Iubirea mea m'a cucerit prin sinceritatea, felul frumos de a se comporta cu mine( ma respecta ma intelege se comporta frumos mai pe scurt), este matur dar are si acel suflet de copil ca sa spun asa in el pe care nu ar trebui sa si'l piarda nimeni. Eu apreciez si cel mai mic gest de tandrete! Ador faptul ca ii plac copii si animalele si faptul ca e curat si stie sa se imbrace!