| Larysu a întrebat:

Intrebare pentru fete. Cum va cuceresc baieti? Ce va place mai mult la un baiat? Puteti sa imi raspuneti si printr-un mesaj sau sa imi dati add la beutiful_girl_10

9 răspunsuri:
| strawberry03 a răspuns:

Se vede ca esti indragostita!laughing Pai uite, eu una apreciez cel mai mult la un baiat bunul simt, dar si sinceritatea. Un baiat care nu te minte este un baiat care te respecta. Eu sunt o fire cu mult simt al umorului asa ca bineinteles ca imi place sa vad asta si la un baiat.
Din pacate, in jurul meu vad doar nesimtiti si nici ca ma obosesc sa le acord vreo atentie.
Imi place cand un baiat e mai dur, dar nu in sensul acela in care injura si se da mare smecher. Vreau sa spun...dur, dar sensibilhappy Si pe deasupra, un tip romantic e cel care iti da flori ocazional, e cel care iti spune ca esti frumoasa si e cel caruia ii place sa se plimbe toamna, seara prin parc cu tinehappy
Mda, mai greu de gasit, nu?laughing Dar este timp si pentru noi. Mai intai sa ne maturizam si poate ca intre timp, se maturizeaza si baietiitongue Eu oricum nu pun botul ca nu stiu daca voi gasi asa ceva!laughing

| Delicacy a răspuns:

Să mă cucerească? E ca şi cum m-ar manipula ca să devin atrasă de ei.Eu nu mă las cucerită, si nici nu cuceresc.Ca să-mi placă de un băiat, nu trebuie să facă nimic.

| Niiiicu a răspuns:

Eu nu pot raspunde?laughing

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Nu ma cucerit nici unul!(deoarece nu ma las "usor prada cuiva" ca mai tarziu sa imi para rau)
2.La baieti mie imi plac urmatoarele lucruri:
-comportamentul bun
-sufletul lui curat
-inteligenta
-modul lui de a fii(adica sa fie el insusi, nu sa se prefaca ca este cineva ce nu este)
-aspectul(sincera sa fiu conteaza putin de tot aspectul, nu te poti uita dupa un baiat si sa iti placa daca nu arata si bine)
Restul lucrurilor cum ar fi banii nu ma intereseaza la baieti!
O zi buna!

| Anonima264 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca mi-as dori si si un baiat sincer care sa fie respectuos!

Răspuns utilizator avertizat
| Ciklone_Adelina_1980 a răspuns:

Incearca sa fii corect si fff sincer nu spune unei fete ceva numai sa te lauzi spune-i adevarul si daca iti place de ea si o iubesti cuvintele frumoase vin de la sine

| vittadam a răspuns:

Iti voi da un raspuns, desi am vazut ca intrebarea este adresata catre fete.
Hai sa incepem cu prima intrebare a ta.de ce trebuie sa fii"cucerita"? esti cumva o reduta sau o cetate? in primul rand atractia trebuie sa fie din partea ambilor, nu el se agita sa te " vrajeasca" si tu te uiti dupa fluturi
La a2a intrebare:indiferent de varsta pe care o ai, ma refer la fete, cel mai mult la un baiat iti va place sau placea, cum vrei tu sa spui, POTOFELUL

| Darla2007 a răspuns (pentru vittadam):

E adevarat...atractia trebuie sa vina de ambele parti, dar sincronizarea e cam rara. Se poate sa vina mai intai din partea fetei, sau dimpotriva, din partea baiatului. Faptul ca Larysu este interesata de modul in care fetele sunt cucerite, nu exclude ca si ele, la randul lor pot cuceri.
Cat despre partea cu... portofelul, ma faci sa cred ca esti cam misogin. Probabil nu ai avut prea multe cuceriri la viata ta si dai vina pe superficialitatea femeii, in loc sa dai vina pe tine.