| Larysu a întrebat:

Intrebare pentru fete: Voi cum sunteti cucerite? Sau ce va place mai mult la un baiat? Vreau sa fiti sincere. Daca va e rusine sa spuneti trimteti-mi un mesaj sau dati-mi add la beutiful_girl_10

22 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am fost cucerita asa cum astazi nu se mai poarta..invitatie la cofetarie/film/plimbare cu acordul mamei...nu si-a permis prea multe pentru ca asa erau vremurile, asta nu inseamna ca sunt anticawinking a fost genul de prietenie vazut/placut/luat..astazi avem 24 de ani de casnicie si iubirea noastra a fost inzestrata cu doi ingerasi minunati de care suntem tare mandri.ce mi-a placut la el? totul, in special parul, avea(are) un par minunat chiar si astazi, nu vorbeste urat, nu jigneste si nu mi-a zis niciodata "FA".
O zi minunata sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul lucru pe care il observ la un baiat sunt ochii. Eu personal, iubesc ochii albastrii. Dar normal ca mai conteaza si personalitatea. Fetelor le plac baietii care le fac sa rada, care nu isi schimba comportamentul cu ele fata de prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am suparat pe tineee crying de ce nu ai formulat intrebare si pentru baieti thinking mai baieti mai, voi cum cuceriti fetele? reao ce esti kiss

| Larysu explică (pentru anonim_4396):

Daca vrei poti sa raspunzi cum cuceresti tu fetele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Larysu):

Sunt o fire romantica si nu cred ca mai sunt multe fete care apreciaza ceea ce fac eu, imi place ca,intotdeauna, cand merg cu o fata undeva sa fiu imbracat cat mai decent pentru asemnea iesire,mai sunt atent la incaltaminte ( sa sclipeasca de curatenie ) si nu in ultimul rand am mare grija de igiena corporala (unghii taiate,barba rasa,fizura,etc. ). Pana sa ma intalnesc cu repectiva cumpar un fir te trandafir alb, daca este prima intalnire sau a doua, dupa care urmeaza cel rosu si ma asigur ca am finantele necesare intalnirii caruia trebuie sa-i dam curs, imi plac zilele de vara sa mergem undeva pe un lac cu barca,sa avem "intimitatea" noastra daca pot spune asa, acolo o sa-i cant,recit poezii, deschid dicutii pe diferite teme pe care ea le agreaza ( aici trebuie sa fi un pic istet, trebuie sa stii dinainte unele hoobyuri ale ei, e un fel de a trisa dar merge ). Ma abtin sa-i povestesc cate-n luna si'n stele de mine ca vezi doamne "dau cu pumnu ca nebunu nu sta in fata mea nici unul" laughing si o las pe ea sa-mi puna intrebari, spre seara o conduc frumos acasa iar in drum spre casa incerc sa aflu daca i-a placut intalnirea noastra si daca doreste sa repetam acest "eveniment ". Fiind prima intalnire o las pe ea sa faca, daca doreste, gestul de a ne saruta sau ai saruta mana (depinde si de caracterul fetei ) dupa care tin sa ai multumesc ca mi-a oferit acele clipe minunate, imi la revedere si nu plec din fata usii pana nu intra ea in casa. Multumita?

| Euletitia a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna! Imi place mult modul tau de a fi si de a te comporta cu o fata, esti un baiat deosebit, atent, romantic, cum putini mai sunt in zu a de azi Apropo, cati ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Euletitia):

Mi-ar place sa zic 18 ani dar de ce sa mint, am trect de aceasta varsta si asa ceva se spune numai la ureche, sa nu ne auda lumea ca dupa aceea "toate femeile sa vina la mine " tongue laughing

| Euletitia a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, e optiunea ta sa nu-ti spui varsta. Eram sigura ca nu ai 13-14 ani ca alti pusatni de pe acest site, dupa cum pui problema. Nici eu nu mai am 18 ani si poate de aceea imi plac astfel de lucruri. In fine, ma bucur sa vad ca mai exista baieti care se comporta ca tine. Cred ca iubita ta e fericita cu adevarat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Euletitia):

Thanks, sa fi iubita kiss

| blueheart a răspuns (pentru anonim_4396):

Meriti funda laughing. Daca iubesti o singura femeie oricate ar veni tu ai ochi doar pentru iubita ta, corect?batting eyelashes. Daca intr-adevar asa te comporti sa nu uiti nici pe viitor, sa fii acelasi. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru blueheart):

Multumesc, nu pentru funde sunt aici, am intrat pe acest site pentru a ma trata ca multi altii, de prostia unei fete si de singuratatea in care m-a lasat, cred ca trec in tabara baietilor laughing rolling on the floor

| blueheart a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e cea mai tare chestie pe care am auzit-o in ultimele doua zile laughing rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru blueheart):

Desigur ca am glumit tongue

| blueheart a răspuns (pentru anonim_4396):

sad si eu care credeam ca vorbesti serios tongue laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru blueheart):

Ce? ca ma trec in tabara gay-lor?

| blueheart a răspuns (pentru anonim_4396):

Ori esti fata ori baiat, ca m-ai ametit tongue rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru blueheart):

Sunt baiat breee laughing dar am zis ca sunt fata sa vad ce anume doreste acel cryyyssswinking, am lecuit multi d'astia tongue

| blueheart a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa mai merge, macar sa stiu de care parte esti tongue laughing rolling on the floor

| blueheart a răspuns:

Conteaza ochii sau cum arata? In primul rand ma va cuceri prin sinceritate, e cea mai importanta. Dar daca are si ochii verzi e si mai binewinking. Sa fie el insusi si atunci ma va cuceri happy

| Nyx a răspuns:

Eu nu vreau sa fiu cucerita, dar daca se intampla, sigur e un om special de m-a facut sa ma razgandesc. Presupun ca trebuie sa ma surprinda un gest, o situatie, un cuvant. Fizic? Sa fie ingrijit, daca lui nu-i pasa de el. de ce i-ar pasa cuiva?

| SophieCoraline a răspuns:

Mie imi plac baietii cu gropite in obraji. Sunt cucerita de zimbetul lor in special daca mai sunt si indrazneti.

| Eremita_Cristina_1999 a răspuns:

Ba chiar de multe ori mem pus aceasta intrebare chiar eu acea fata puternica si pe care nici un baiat nu putea ca sa se atinga de mine si sa ma cuceriasca de multe ori o fata trebuie sa fie increzuta in sine puterinica si desteapta de a fii fata eu inteleg ca este greu dar daca asa a vrut dumnezeu ca sa fim atunci el chiar are incredere in noi ca vom fi puternice vom putea depasiii toate greutatile grele si nu ne vom da batute de baietiii care pot si indraznesc sa lovesca o fata nu stiu cum e asta caci nu am fost palita nikiodta dar stiu cind poate sa fie de dureros asa ca fetelor fitii mai atente veta este data pentru a traiiio fericita si nu pentru a fi cucerita de niste rai trebu mereu sa fim cucerite doar de baieti care intr-adevar vo avea incredere in ei ca nu ne va face rau o veata intreaga caci daca nu sunt asa baietii parea mea ca o dominisoara si ca o fata puternica am spune mai bine singura decit cu un baiet rau si o veata nefericita sunt confisa ca singura voi fi fericita asa fetelor fitii mai atente nu va dati cucerite din ochiii frumosiii