| Sin3d a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Voua fetelor, daca ati crede ca un baiat a vorbit cu prietenul lui despre voi, si v-ati fi suparat pe el...desi el NU a facut-o, ce v-ar place voua sa faca el ca sa il credeti ca nu a facut-o de fapt? Multumesc!big grin

5 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Păi, depinde de fată că eu una nu m-aș fi supărat dar dacă ar fi să mă supar, cred că aș prefera să-mi zică prietenul cu care se presupune că s-a vorbit, că nu au vorbit despre mine și că nu am motiv să mă supăr pentru că e degeaba, fiind și băiatul pe care se presupune că sunt supărată, de față.

| Auslesse a răspuns:

Pai acum depinde si ce a vorbit cu prietenul lui...
daca i-a zis niste amanunte din presupusa noastra relatie, eu ca fata, normal ca m-as supara..pentru ca lucrurile alea trebuie sa ramana doar intre noi doi.
dar, daca doar a adus vorba de mine si nimic mai mult, n-as avea de ce sa ma supar!

| DaSuntAnonima a răspuns:

Inteleg ca NU a vorbit intr`adevar cu el dar fata crede ceva, ce anume crede ea, cam ce anume crede ca ati discutat voi?

Răspuns utilizator avertizat
| DaSuntAnonima a răspuns (pentru Sin3d):

Ee. asa suntem noi uneori mai suparacioase. cand avem o idee in cap greu ne`o scoate cineva.