| Valentina00 a întrebat:

Intrebare pentru fundita.big grin cati ani aveti ce ati vrea sa realizati in viata ...primul/prima care raspunde ia funda.happy

Răspuns Câştigător
| PhaseMorphXR a răspuns:

1.) 21 de ani.
2.) Crearea de Unelte (de gandire/cercetare) utile in viitorul progresului stiintific/medical.

5 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Pai...in 1 rand am 17 ani si i am implinit recent insa nu ma gandesc la viitor las totul sa decurga asa cum vrea iar de realizat as vrea sa termin liceul si o facultate sau 2

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Andreea 15 ani si in viata as vrea sa-mi realizez o cariera in modeling

Răspuns utilizator avertizat
| scoobydoo a răspuns:

1. 15 ani
2. Cacanar

| Jolie19 a răspuns:

Am 15 ani si vreau sa fiu hecar