| mada1234566 a întrebat:

Realizati o situatie amuzanta din viata voastra...primul care raspunde

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Ieseam de la ora de sport laughing). Si eram atenta in parteaa stanga la o prietena si radeam. La care dau peste mecanic, care statea aplecat in mijlocu` drumului laughing) si s.a rostogolit iar eu am luat.o la goana rolling on the floor))

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Aveam vreo 12 ani si varamea avea 6 si nu stiu cum s-a facut ca a cerut apa si eu i-am dat tuica laughing
A cam dat pe gat de cateva ori si a inceput sa bazaie laughing Dupa a venit taso si a inceput sa rada la mine ca prostustraight face

| simonica57 a răspuns:

Cand eram mica si ma jucam baba oarba prinsesem pe cinava o doamna de fund si era si cu prietenu

| oliviaaa a răspuns (pentru simonica57):

Ce interesant happy