| alepatry a întrebat:

Ce obiective aveti in viata? ce ati vrea neaparat sa realizati...cat mai multe raspunsuri, multumesc

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In primul rand as vrea sa ma stabilesc la casa mea, sa am un serviciu stabil care sa fie oarecum in echilibru cu pasiunile mele si sa am o familie frumoasa. Mi-as dori doi sau trei copii. Deocamdata e importanta cariera. Pe viitor vad ce fac si pe celelalte planuri.

| Arthur a răspuns:

Să fiu sănătos, să am strictul necesar, să evoluez în domeniul în care activez, să am o fetiţă şi un băieţel ( pereche ) dacă o fi să fie şi în general să-i pot proteja pe cei dragi.

| Vizitiul a răspuns:

In prealabil doresc sa-mi finalizez studiile, pe urma aspir la un loc de munca de pe urma caruia sa ma aleg cu un salariu decent.
Urmeaza visurile importante, doresc din suflet o femeie care sa-mi poarte sentimente de iubire leale, sa ma respecte, sa fie inundata de altruism.
Si nu in ultimul rand, doresc doi urmasi (un baietel si o fetita.)
Ca sa fiu implinit din toate punctele de vedere, as dori sa experimentez atitudinea de bunichee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu imi doresc sa fiu SANATOS ceea ce toti uita sa spuna, apoi sa ajung la un statut social care sa imi permita deschiderea unor porti deseori greu accesibile, sa fiu inconjurat de iubire, sa am ocazia sa muncesc intr-un mediu mai putin stresant cu ajutorul caruia sa pot asigura familiei mele un trai decent inclusiv parintilor si fratelui meu, dupa care imi doresc unul sau doi copii care imi doresc din inima sa fie sanatosi si macar ca mine de frumosibig grin si un loc calduros in care sa ma pot intoarce si dupa buna si dupa rele numai bine. IN ULTIMUL RAND SA NU MOR IN ROMANIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi dores sa termin anii de studiu dar mai ales sa diu iubita de cel ...ce eu il iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi dores sa termin anii de studiu dar mai ales sa diu iubita de cel... ce eu il iubesc

| ghost10 a răspuns:

Pai sunt destul de tanar dar as vrea sa inventez un aparat de zbor pentru o persoana nu parapanta sau... mereu am visat la aripi.Am multa imaginatie si ma pricep la mate, informatica si poate voi deveni un om care creeaza jocuri dca nu voi putea creea aripi macar voi creea un costum de joc in care sa ai aripi si sa poti zbura