| Xalion a întrebat:

INTREBARE PENTRU GENUL MASCULIN.
Cat de mult conteaza pentru voi parul in zona inghinala la o femeie?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu-mi place sa vad par pubian

| SG1995 a răspuns:

Depinde de preferințe, mie mi se pare ok, mai ales dacă e o nuanță deschisă. laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Gadila la limba.winking dar poate fi impletit, in codite africane. laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Aici părerile sunt împărţite, dar nu are nimeni cum să îţi spună ce preferă iubitul tău. Poţi doar să te gândeşti să aduci discuţia, mai pe departe, printr-un meme, de exemplu, despre asta, să vezi ce zice.

| HadesSs a răspuns:

Nu sunt pretentios imi place si vintage si fara happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru corbulalbrosu e cert: idealul lui in viata e femeia cu mustata...intre picioare.

| anamaria82726 a răspuns:

Sunt fata si nici eu nu ma suport cand am par pubian..eu zic ca e ok sa nu. Daca nu te deranjeaza pe tine mult, epileaza-te macar la doua saptamani ca nu-i greu si nu ai nimic de pierdut pana la urma

| antiqque a răspuns:

Cat timp nu e padure nu ma deranjeaza.

| UsersBoss a răspuns:

Eu zic să îl întrebi. Eu personal prefer fără păr. Poți face un experiment, îl dai jos și poate te alegi cu o surprizăwinking