| zarkon a întrebat:

Întrebare pentru toti dinamovistii si toate dinamovistele : voi de ce iubiti Dinamo?

Răspuns Câştigător
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Pai pentru ca numele meu de familie este "borcea"
glumeam...
de fapt, iubirea pentru dinamo este o traditie de familie ca sa zic asa... mi-a fost inspirata de mica. Si tata, si bunicu, sunt amandoi fani dinamo cum nu am mai vazut, iar eu le-am luat exemplul.
imi amintesc cand eram mica ( foarte mica ) cineva m-a intrebat cine imi place mai mult : steaua sau dinamo. Eu, copil fiind, mi s-a parut foarte ciudat numele de "dinamo", nu avea nici un sens pentru mine asa ca am spus "steaua ". In acel moment mi s-a spus ca trebuia sa zic "dinamo" si. de stunci sunt cu Dinamo!

8 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Forta steaua, na am facut o in ciuda, referitor la intrebare uite si raspunsul, caine la caine trage

| BubuLina999 a răspuns:

Mai ...eu sunt stelista, indiferent ca pierde sau castiga asa voi ramane toata viata.

| Ionutzz97 a răspuns:

Ai gresit categoria

| Puffu a răspuns:

Raspunsul trebuie sa fie legat de Dragoste si sex?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care stelistii si stelistele iubesc steaua. Na, te-am lamurit?

| zarkon explică:

Băi frate, da chiar că sunteti multi stelisti pe aici...

| Simoni a răspuns:

Sa se mire prostii laughing)

Ce intrebare. oh go on
ai gasit si categoria perfectawinking

| RelaX1 a răspuns:

Ai gresit categoria dar toata lumea e stelista asa ca nai noroclaughing