| eduardos123 a întrebat:

Dinamo Bucuresti e echipa politiei(militiei) si steaua a armatei (militara) ziceti-mi daca dinamo mai e militia sau daca nu mai e in ce an a fost militia si cand na mai fost funda sa stiu si eu pentru ca nu cred pentru ca de multe ori dinamovistii se bat cu politistii si am vazut la ei in galerie tricouri cu acab (al cops are bastards)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Steaua si Dinamo nu mai sunt echipe departamentale (armata si politie) de la data cand au fost preluate de investitori privati, uita-te pe site-urile oficiale.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Echipele de fotbal nu mai sunt. Restul sporturilor sunt.

| RaduGavrila a răspuns:

Steaua e varza!
Dinamo e mai tare!