| anonim_4396 a întrebat:

love struck Buna`TPU love struck! Catre toti dinamovistii (plss ajutati-maa`praying ): "noi umplem mereu marile stadioane
cu steaguri, esarfe si flori, si flori
suntem galeria echipei campioane
suntem galeria echipei DINAMO "... din ce cantec de galerie sunt versurile? (funda`celor care imi dau mel corecta+link :*)

3 răspunsuri:
| joe2011 a răspuns:

Astazi in stefan cel mare,se aduna galeria cainilor, au venit cu mic cu mare, si cu labele muradre ce nesimntire sunt sun magar de fapt sunt un caine comunitar...

| Simion_Bogdan_1993 a răspuns:

Asta e melodia :)...s-a cantat in PCH cand am luat campionatul in 2007 :D...FCD IN ADN! RESPECT CAINE!
http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/noi-umplem-mereu-marile-stadioane