| TuDorEL96 a întrebat:

Intrebare stupida: Fetelor voi va intelegeti? Ca eu nu va inteleg!
Iti place de un baiat, el nu prea iti da importanta. Ii atragi atentia, incepeti sa vorbiti, va intelegeti bine ca si prieteni si mai mult de atat, baiatu incepe sa te placa, se implica, incearca sa faca sa mearga, te trateaza ca pe o printesa iar tu iti pierzi interesul. Baiatul renunta, nu te mai baga in seama dar evident, in vrei inapoi. Asa sunteti toate sau stau eu prost cu alegerile?
P.S: Sigur e vina mea nu?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Asa se comporta cele care cauta relatii de plictiseala, cauta ceva nou... Putine fete sub 23-25 de ani cauta relatii pe bune, care sa avanseze in ceva serios.
Obisnuieste-te sa nu te implici mult timp, iar cand iti iei deja o 'palma' (te ignora in plin), ia-ti uschiala si nu te mai uita inapoi, altfel o lungesti total inutil si nebenefic.
Pana una-alta, pentru vindecare:
https://www.youtube.com/watch?v=qgsVJJ_taD4
P.S.: Ai sa poti intelege fetele abia dupa ce te vei cobori la nivelul tau, si nu-s deloc misogin cand spun asta!
Pana la varsta mentionata mai sus, n-are rost sa te stresezi cu fetele, mai bine cauti ceva de fu...garit!

Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Majoritatea sunt tembele. Ele numesc asta a fi "complicate" si "a nu se lasa usor".

Răspuns utilizator avertizat
| wolder a răspuns:

Nu stiu ce fel de fata e, dar e ciudat.
lucrurile merg asa: iti da atentie, ii dai atentie happy
doar ca la ea nu functioneaza asa
nu toate sunt asa!

Răspuns utilizator avertizat
| wolder a răspuns (pentru TuDorEL96):

Ti se par.

| neutrino a răspuns:

Da,este vina ta ca nu intelegi ca baiatul nu te place pentru o eventuala relatie sentimentala. Asa nu inseamna ca puteti fi doi prieteni buni, in sensul de amicitie.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Aici ai dreptate, e patetic. dar pe viitor crezand ca ai incercat sa alegi bine, sa gasesti ceva ce vrei. poate ai gasit una cu "cap, dar in timp nu a fost cum ai vrei, faata de majoritatea nu e vina ta ce s-a intamplat.

| AlexandraCris a răspuns:

Stai prost cu alegerile laughing
Nu e vina ta, măi. Aia e pe interes. Caută şi tu una care să te merite.
Ăăăă...sunt momente în care nici eu nu mă înţeleg pe mine laughing Apoi pe unele nici atât laughing
Dar la mine e invers. Iert prea repede. Şi eu stăteam prost cu alegerile, nu eşti singurul oh go on
P.S. : Nu sunt toate la fel tongue

| MozZatY a răspuns:

Gaseste-ti fata potrivita si totul o sa fie ok happy Mai bine ca se termina asa decat sa ajungi sa te indragostesti de cine nu trebuie

Răspuns utilizator avertizat
| bbu2eugen a răspuns:

Nu e neaparat vina ta dar daca ii dadeai de la inceput importanta cuvenita cred ca inca era cu tine.

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Pai eu una ma inteleg. laughing) nu toate sunt la fel. Ai ales tu una gresita. Daca ii dadeai importanta la inceput sigur erati impreuna dar ea si-a pierdut interesul, dupa si tu si va invartiti ca planeta in jurul soarelui si nu va intalniti niciodata. Eu zic sa o lasi si sa iti gasesti una pe placul tau! Bafta! :*

Răspuns utilizator avertizat
| BomBonicaThaa2000 a răspuns (pentru TuDorEL96):

:*