| Anielad a întrebat:

Intrebare cam stupida dar... Ce sa faci ca sa atragi atentia unui baiat sa il faci sa fie nebun dupa o fata!?:p Fundita

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Baietii nu sunt mecanisme functionale pe stereotipuri. Nu poti innebuni pe niciunul dintre ei, cu atat mai putin cu intentie, ca si cum ar fi ceva fortat.
Un baiat ori te cunoaste si te place, ori nu. Trebuie sa te placa pentru cum esti tu, nu pentru ce faci sa ii atragi atentia, sa iti expui masti si apoi sa nu mai fii deloc ceea ce ai parut.

In general cand vrei atentie dai in caraghios sau in penibil. Fie ai curaj sa iei initiativa, fie ramai la locul tau.

| RAY a răspuns:

Daca esti frumoasa va atrage atentia daca nu asta e, totul se rezuma la fizic

| florin8578 a răspuns:

Daca e un baiat care cauta bunaciuni trebuie ca fata acea sa se mite bine si sa se priceapa la sex sau daca eu un baiat care cauta o fata care sa o iubeasca trebuie sa ii castigi inima.
Ca sa ii castigi inima trebuie sa fi interesata de ce face el, sa ii arati afectiune, dar si sa il faci sa astepte ca sa iti simta lipsa.