| ionutr98 a întrebat:

Intrebarea urmatoare este pentru fete:
CE GEN DE BAIAT VA PLACE?
cum sa arate/imbrace, comportament etc.
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Peachy a răspuns:

Ador genul asta de intrebari,pai sa fie ingrijit(eventual sa miroasa puternic a colonie/parfum) fetele adora baietii care se ingrijesc.
Aspect: Sa fie inalt,prezentabil, ingrijit,imbracat modern( nu judec o persoana dupa haine dar apreciez un tip imbracat bine, potrivit staturii si fizicului), brunet sau blond (imi este indiferent), sa aiba un zambet frumos, sa aiba un limbaj al trupului deschis.
Comportament: Sincer( atunci cand trebuie), glumet, misterios(o doza de mister va fi intodeauna apreciata de fete, un baiat care spune tot si se pune pe tava parca nu mai este o provocare, ma repet asta e punctul meu de vedere nu toti gandim asa), sa fie ambitios, inteligent, iubitor( dar nu sufocant), discret.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Peachy):

Da nici nu esti pretentioasa deloc laughing

| Peachy a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Asa cum si baietii au pretentii : sa nu fie urata, sa nu vorbeasca prea mult si multe altele si noi fetele avem dreptul sa avem pretentii!

8 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Le plac aia cu stiuca de 30 cm si cu bani multi.

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Sa vedem ce raspund fetele despre noi boys

| vintageheart a răspuns:

Acum depinde ce tip de fata iti place tie laughing

Mie imi plac baietii politicosi, respectuosi. Nici nu ma uit la ei daca sunt niste "indivizi" prost crescuti.
Nu conteaza atat de mult aspectul, trasaturile cat conteaza ca un baiat sa fie ingrijit ( insa nu sa stai cateva ore numai ca sa-ti aranjezi freza. cunosc cazuri si sunt cam penali)
Hazul este o calitate, atata timp cat nu faci pe smecheru` glumetu` perversu`. Fetelor nu le plac astfel de
'creaturi`laughing Sau cel putin mie nu-mi plac.
Pana la urma o fata te place pentru ceea ce esti. Trebuie sa te cunoscti pe tine insuti si sa incerci sa-ti imbunatatesti calitatile si sa iti infrunti defectele. happy

Seara placuta! happy

| VreauSaRad a răspuns:

Ca mine! funda?

| PisSsicutTtzza a răspuns:

Nu cred ca conteaza asta.conteaza cum este el.conteaza sa te intelegi cu el si sa te iubeasca.te-am pupat :* funda?:*