| ing3rd3mon4u a întrebat:

Intrebarea e urmatoarea : Prietenul meu m'a excitat sarutandu'ma pe gat.si mi-a pus usor mana pe fund. dar eu atunci am simtit.ca si cum as lesina... i'am zis sa inceteze.sa stea cuminte.

Asta inseamna ca m-am excitat mai tare?sad. Sunt virgina.am 18 ani.

Vreau raspunsuri serioase.plss.DAU FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Da draga, ti-a gasit un punct sensibil care te duce la extaz...fiecare avem astfel de puncte sau zone ale corpului sensibile! E o placere imensa atunci cand esti atinsa acolo...simti ca plutesti, uiti de tine! Si asta e indiferent ca esti sau nu virgina! multa bafta!

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Înseamnă ca eşti o femeie normală, nu frigidă! Si virginele se excită!
Pe viitor, cand vei face sex să ai grijă să dirijezi partenerul care-ţi face preludiul catre punctele cele mai sensibile ale tale! Cu timpul o să ţi-le descoperi pe toate!

| seen a răspuns:

Fa ma norocos zi si mie de unde esti si daca nai vrea sa te scap de virginitate
rolling on the floor