| anonim_4396 a întrebat:

Buna :* azi cand am stat cu prietenul meu, el mi-a dus mana usor pana la penisul lui, apoi el mi-a introdus mana in pantalonii lui si am dat de penisul lui care era destul de tare, deci cred ca era excitat. ce inseamna asta ca mi-a pus mana acolo? aa si inca ceva a spus ca daca ii cunosc "chestia" asta nu inseamna ca trebuei sa facem sex. va multumesc anticipat big grin :*

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Prin faptul ca nu ai protestat si ai acceptat sa pui mana acolo, el deja a aflat ca nu mai are mult pana o sa te convinga sa faceti sex...stie ca trebuie sa insiste, pentru ca o sa accepti mai mult de atat.

| Liviu a răspuns:

Probabil a vrut sa il satisfaci cu manuta si nu a stiut cum sa iti ceara.Cati ani aveti? in plus daca doar va atingeti nu e mare lucru, depinde de varsta voastra happyEl poate isi dorea sa il masturbezi si i-a fost jena sa iti spuna. Daca ti-a placut si tie ca iai atins penisul, daca ti la el, il iubesti si vezi ca merita, puteti incerca sa faceti petting big grin

| neutrino a răspuns:

Te-a pacalit, a vrut sa vada ce zici tu!

| Alcyon a răspuns:

Astea-s niste lucruri care va privesc doar pe voi doi. Nu cred ca e cazul sa-ti expui toata viata intima pe forum.

| pietrean a răspuns:

Draga mea, cred ca la varsta ta, de 17 ani,ar trebui sa fii mai discreta cu viata ta..."exhibitionista",ca sexuala,nu prea ar fi! Toate intrebarile tale,sunt despre asa ceva si nici nu imi dau seama ce urmaresti,punandu-le.
Prin ianuarie,erai nelamurta,daca mai esti virgina,dupa ce ti-ai bagat degetul.
Prin martie, ne aduceai la cunostinta, ca prietenul tau, te-a masturbat, deoarece....erai virgina.
Prin aprilie,te laudai,ca acelasi prieten,ti-a facut sex oral.
Acum,"parca nu iti dai seama",de ce ti-a indreptat mana catre "chestie".
Chiar crezi ca ne intereseaza toate pataniile tale exhibitioniste? Maturizeaza-te,ai o varsta,invata ce trebuie expus pe internet, unde citesc atatea persoane, mai tinere decat tine sau mai invarsta! Esti obsedata de asa ceva!
Nu o lua ca pe o insulta ceea ce ti-am spus(ca pe o critica, da), dar chiar nu este necesar sa ne expui "excentricitatile"tale sexuale.

| ywar a răspuns (pentru pietrean):

Respect domnule pentru lectia de maturitate pe care i-ai oferit-o, chiar si gratis. 17 ani poate fi o varsta de aur, a marilor iubiri si sperante dar poate fi si varsta in care experimentam in mod diferit (unii mai inteligent altii mai putin). Ca sa putem discuta de maturitate trebuie sa ai un azimut, un scop in sine in aceasta existenta. Inca o data Respect!

| LoriLoL a răspuns (pentru pietrean):

Foarte bine punctat!

| pietrean a răspuns (pentru LoriLoL):

Multumesc pentru apreciere!
O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Gabitza_Adelina_1996 a răspuns:

Era un fel de a-ti spune,, Vreau sa facem sex, tu vrei?,,